Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberry 8520 curve mobiltel...

Blackberry 8520 curve mobiltelefonra valahonnan meg lehetne szerezni a vibert? Vagy mondanátok más programot amivel blackberry és Android között tudunk ingyen beszélni?

Figyelt kérdés
Ami az app worldön van viber az csak beta, nem lehet vele telefonálni

2012. jún. 22. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Skype
2012. jún. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a skype az sz@r
2012. jún. 23. 10:26
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Akkor fizess a beszélgetésekért...
2012. jún. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ó kössz. minden megoldódott ;)
2012. jún. 24. 11:25
 5/6 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogyha bemész egy hivatalos boltba (pl. vodafone), és mondod, h blackberryd van és szeretnél egy hivatalos blackberrys tanúsítvány v mit, akkor a blackberrysek közt ingyen tudsz csetelni (mint a blackberrys tv reklámokban). De járj utána pontosan, nekem egy ismerősöm mondta, akinek blackberryje van.
2012. júl. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ugy tudom amint kijon a teljes verzió lehet vele telefonalni :)) de meg nyilvan ido kell. Van meg egy jo progi ami hasznalok: imo a neve. Ott tobb fiokot is tudsz kapcsolni, viszont ott is csak chatelni lehet, meg hangjegyzetet.

A BlackBerry-k kozotti kommunikaciora am elo kell fizetni a szolgaltatasra (de ez mas tema lenne)

2012. szept. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!