Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 610. Hogyan tudok...

Nokia Lumia 610. Hogyan tudok kilépni a Windows Live-ból?

Figyelt kérdés
A telefonkönyvben (kapcsolatok) megjeleníti az msn partnereimet is, amit nem szeretnék. Választani meg csak a Windows Live és a Facebook között lehet. A mentett számaimat meg hozzákapcsolta a Windows Livehoz.

2012. jún. 23. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
úgy hogy veszel egy iphonet
2012. jún. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fiókoknál nézd meg, hogy milyen beállítási lehetőségek vannak, vagy a telefonkönyv beállításainál!
2012. jún. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem lehetséges:S
2012. jún. 26. 23:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor passz. Én igazából nem használtam még ilyen mélyrehatóan WP7-es telefont, inkább messziről elkerülöm őket a kötöttségek és a hiányosságok miatt, de ajánlom figyelmedbe ezt a kimondottan Lumia 610-el fogalkozó fórumszobát, itt biztosan tudnak segíteni! [link]
2012. jún. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi!
2012. júl. 19. 23:26
 6/9 anonim válasza:
Tegnap vettem ilyen telót azóta nekem is ez a problémám. Bocsi az off-ért. De sikerült valahogy megoldanod? Ha igen lényszi írd meg hogy hogyan mert nekem nagyon nem megy, és már órák óta ezen bénázok...:( Szinte már bánom, hogy ezt a telót vettem meg.
2012. aug. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 HardCoreGirl válasza:
nekem is ilyen telefonom van ..és először énis bántam h ezt vettem..nem lehet rajta témát állítani..és én már hónapok óta sz*rakodok Windows Live-al -.-
2012. okt. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Sziasztok

Egy "hard reset" segíthet, ami közel hasonlít egy "gyári beállítások vissza"-hoz. elvileg ez elvisz minden személyest a telefonról, így előbb ami fontos fájlok vannak rajta, érdemes lehet menteni.


Jah: amig le nem marad, itt találjátok: Beállítások-Névjegy- Telefon alaphelyzetbe állítása.

2012. okt. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én ezt annyival oldottam meg, hogy kitöröltem a Windows Live-os partnereimet, mivel MSN-t már régóta nem hsználok:D
2012. dec. 11. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!