Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy s II inernetbeállítás....

Galaxy s II inernetbeállítás. Hogy kell beállítani?

Figyelt kérdés

Vettem a minap egy galaxy sII mobiltelefont. Az email címemet szeretném beállítani hogy ha jön mail csörögjön a telefon meg el tudjam érni a mailjeimet. A gmail-os alap címet beállítottam az működik ám az általam használt index-es mail nem tudom beállítani. Mindig azt írja ki hogy a szerver cím rosszul van megadva vagy hogy nem megfelelő e-mail cím. (ez persze jó )Olvastam hogy némely esetben saját magam kell beállítsam a pop3 beállításokat stbstb. de mivel nem értek hozzá fogalmam sincs milyen értékeket kell megadni. Valaki esetleg tudna segíteni ebben? Esetleg egy oldalt linkelni ami szerint sikerülni fog. Esetleg akinek ilyen készüléke van az segíthetne hol kell beállítani stbstb.

Köszönöm.


2012. jún. 23. 14:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!