Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Leejtettem Galaxy s2 telefonom...

Leejtettem Galaxy s2 telefonomat kavicsra. Hol tudom kicseréltetni és mennyiért?

Figyelt kérdés
Kavicsra esett, teljesen összetörött. De érintésre reagál, ugyanúgy működik, mint eddig.

2012. jún. 23. 20:40
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy a kijelzővel történt mindez. Csak azt kéne kicseréltetni! Nagyon fontos lenne ha tudna valaki segíteni!
2012. jún. 23. 20:47
 2/9 anonim válasza:
65%
Telefon szervízben vagy ahol vetted, utána kérdezhetsz, hogy tudnak-e segíteni. Kb 3000 körül lehet, de nem akarok hülyeséget mondani. Lehet olcsóbb.
2012. jún. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A kijelzőcsere nem lesz olcsó.. ennyi maga a kijelző szóval kb erre az árra lehet számítani...


[link]

2012. jún. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
21:02 : az alsó részre ahol a home gomb van ott sérült meg és a törés és onnan kedződik, pókháló szerűen, kb. a telefon feléig. szóval nekem csak egy érintő panel kéne, külső üveg lap. ugyan úgy működik a kijelző, nem folyt el!
2012. jún. 23. 21:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajnos annak érdekében, hogy a Super Amoled kijelző vékony legyen egybe van préselve az érintésérzékeny felülettel és csak egyben cserélhető a kettő..
2012. jún. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én úgy hallottam, hogy külön-külön is lehet kapni, legalábbis interneten így láttam. 13000ft-tól felfele... Hétfőn, amint tudom, elviszem egy GSM-be és remélem olcsón megúszom! Egyenlőre köszönöm a gyors válaszokat! :)
2012. jún. 23. 21:36
 7/9 anonim válasza:
Ne mi lett vele ??Meg csinálták?Mennyi volt?
2012. jún. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Meg keresem a legolcsobb ajanlatot, es meg penz is kell hozza. Addig sajnos pottelefon... Eddigi legolcsobb 45ezer, legdragabb pedig 65 ezer... Ha teljesen elkeszul, akkor irom! :))
2012. jún. 28. 22:20
 9/9 anonim válasza:
Nekem is üvegcsere kellene de a kijelző mükszik normálisan.
2016. dec. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!