Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van már olyan aki frissitette...

Van már olyan aki frissitette Xperia Ray-ér 4. 0.4-re?

Figyelt kérdés

Én megtettem... Semmi gond nincs vele jobb mint volt, gyorsabb praktikusabb stb...egy valami van amit észre vettem negatívumként, hogy a videokamerája ami ugye 720P-s HD felvételre képes az most olyan alaphelyzetbe mintha kicsit rá lenne zoom-olva :/ Nem olyan nagy a látószög. Más valaki vett észre ilyen furcsaságot?


Bocs, ha kicsit zavarosan irtam le, de hulla fáradt vok egész nap melóztam. Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. jún. 23. 21:42
 1/1 YourDestiny ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy piszok sok apró hiba van benne. Nálunk is van Ray, és gondolkodtunk a frissítésen, de mások visszajelzései alapján a 2.3 sokkal jobb. A kamerára is sokan panaszkodtak.
2012. júl. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!