Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s3 vagy iphone4s?

Samsung galaxy s3 vagy iphone4s?

Figyelt kérdés

Nem tudok választani

Segítsetek lécci

12/L


2012. jún. 24. 16:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Vicces vagy hogy 12 évesen ilyenekkel akarsz rohangálni, az első sarkon kiveszik a kezedből és otthagynak nélküle...

Inkább provokációnak érzem a kérdést.

2012. jún. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 fairi1 ***** válasza:

Miért olyan nehéz választani?

S3 szinte kis tablet méret, 4,8 colos nagy tepsi, nekem nagy kezem van, mégse tudtam egy kézzel teljesen kezelni


4S sokkal kisebb, 3,5 col, még egy gyerek kezébe is elfér madjnem.


Fogd kezedbe mindkettőt, tapogasd meg és döntsd el!

2012. jún. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
És mégis minek neked ilyen telefon? Facebookozni elég egy Huawei Y200 25ezerért, másra aligha használnád. Jó hogy szüleid ilyen gazdagok de pénzkidobás olyan teló amit gyakorlatilag még évekig nem fogsz tudni rendesen kihasználni, csak menőzés céljából megvenni meg ordító hülyeség.
2012. jún. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 fairi1 ***** válasza:

1/2 ma 16:23


Mióta egy óvodás kezébe láttam iPhone, amit az anyja adott a kezébe, hogy vmi szörnyirtós játékkal játsszon és maradjon csendben nem csodálkozok semmin....

15 évesen kaptam az első telómat, mi nem tudjuk ezt megérteni.:(

2012. jún. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Pl láttam már galaxy acet xperia x10 eket meg ilyen középkategóriás telókat de olyan kicsi a kijelzője meg lassú szaggat'hogy ilyen szempontból jobb választás egy 2 vag 4agos teló
2012. jún. 24. 16:33
 6/16 anonim ***** válasza:

Vicces vagy... Alsókategóriás galaxyk mind szarok, x10 meg régi. Mondom, Y200 nem szaggat, facebook megy rajta, és töredékébe kerül mint a többi.

Szerinted valaki meglát egy 12 éves lányocskánál egy iPhone-t nem fogja ellopni? Mert tudja hogy védekezni nem tudsz ellene...

Nekem a Nokia 2610-esem sem szaggatott és volt rajta net. Most egy SE Live-om van, 1 magos és semmi szaggatás. Ezeket a készülékeket azoknak találták ki akik napi szinten használják, és a munkájuk miatt több programot kell futtatniuk és ezért ilyen erősek. Te még 5-6 év múlva sem tudnál teljesen kihasználni 2 magot, nemhogy 4et -.-

2012. jún. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
FAIL kérdés. Egy 12 évesnek minek Galaxy S3 vagy iPhone vegyél Huawei Ascend Y200-at, bőven elég lesz neked.
2012. jún. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Még ezeken kívül gondolkodtam s2-n meg note-on

Arról mik a vélemények?

2012. jún. 24. 16:47
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem gyerekkézbe valók, azt gondolom.
2012. jún. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 fairi1 ***** válasza:

Kérdező te komolyan gondolod?

mekkora telefon kell neked? Note???? egyre nagyobbakat akarsz! Tisztába vagy a mérettel? 12 éves lény kezébe, el fogod ejteni, és utána szépen betörik a kijelző!


vedd meg a galaxy S3, tökéletes lesz, közben majd rájössz talán mekkora méretűre vágysz!

de az Iphone 4S is tökéletes lehet, az is nagyon jó készülék. Gondolom az ár nem lényeges, van felesleges 150k!


van egy érzésem úgyse fogsz senkire se hallgatni!


Én mindig elgondolkozok hogy ezek a dilemmák valódi problémák vagy kamu!

2012. jún. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!