Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék venni egy Pear...

Emma001 kérdése:

Szeretnék venni egy Pear Phone-t. Ez egy majdnem körte alakú telefon, olyasmi, mint az Apple. Eddig csak képeken és filmekben láttam, de szerintem lehet valahol kapni. Hol vehetek ilyet, és mennyiért?

Figyelt kérdés

#Pear Phone #iwork pear.
2012. jún. 24. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
A film nem valóság. A Pear valószínűleg azért lett kitalálva, hogy ne kelljen az Apple-nek fizetni, így alternatív márkaként használható a termékeken matricázva. Elég feltűnő, hogy csak Nickelodeon produkciókban használják, így egy sima koncepciótermék is lehet, vagy kellék, de hivatalosan nem készítenek ilyet sehol.
2012. jún. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hú, köszi. Bár, szívesen vettem volna egyet, de jobb, ha tudom hogy nincsenek. Köszi :)
2012. jún. 24. 18:30
 3/5 NikyZ válasza:
és körte phone kelléket ami olyan mint egy kis müanyag teló....
2013. febr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem valahol lehet venni mert a google-ban láttam egy csomó civilt akiknek ilyen volt
2013. júl. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
70%
Van amerikából lehet rendelni és 300 dollárba kerul.
2013. júl. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!