Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone 4S-nél meddig kell...

Az iPhone 4S-nél meddig kell tölteni a telefont első alkalommal?

Figyelt kérdés
Tegnap este vettem 10%-on volt lemerítettem 0%-ra és ma reggel raktam be a töltöre 8:30 körül. Szóval akkor mikor húzhatom ki a telefont töltés alól? És töltés közben lehet használni vagy békén kell hagyni? (amúgy már használtam de remélem nem ártottam az elsö töltésnek ezzel)

2012. jún. 13. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Töltés közben azt csinálsz rajt amit akarsz.

Te akár a végetelenségig is töltheted nem lesz baja mivel 100%-nál lekapcsol a töltő.

2012. jún. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy tegnap este vettem meg. De nemkell kisütni az aksit mint a régebbi telóknál? Hogy 12-24 órákig kell tölteni legelöször?
2012. jún. 13. 15:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Az új telókat már nemkell.
2012. jún. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
12 órát töltöd kikapcsolt állapotban, tökéletesen elég lesz. :)
2012. jún. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"12 órát töltöd kikapcsolt állapotban, tökéletesen elég lesz. "


Milyen 12 órát??? Az enyém is androidos és 1 óra alatt feltölt. Első alkalommal se kell 12 órát. Az új telóknál már nem kisütni az akksikat.

2012. jún. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!