Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes használtan venni...

Érdemes használtan venni Nokia Lumia 800-as készüléket? Sajnos nincs annyi pénzem, hogy újat vegyek, mert elég drága.

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:
ha szép állapotban van, akkor igen, de használt Lumia 800-at 70-nél többet nem adnék. WP7-et használtan is érdemes venni, annyira jó Os. :)
2012. jún. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha mindenképp Lumia 800-at szeretnél venni, akkor szerintem nem problémás használt készülék vétele, hisz nemrégiben kezdték el forgalmazni ezt a típust, ennyi idő alatt képtelenség leamortizálni, a Nokia pedig még mindig minőségi darabokat ad ki a kezéből.


Viszont... más véleményen vagyok a rajta futó rendszerről, mint az előttem szóló. Sajnos sokan azért adják le a Lumia telefonjukat kereskedésekbe, mert óriásit csalódtak benne. A nagy marketingfogásokban (mondhatni parasztvakításban) nem nagyon emelik ki azt, hogy alapvető funkciókra alkalmatlan a WP7-es rendszer, és a most leleplezett WP8-ban orvosolt dolgok a jelenlegi készülékekre nem lesz kompatibilis, csak egy WP8-ra kísértetiesen hasonló frissítést lesz! Olyan hiányzó alapvető funkciókra gondolok, mint a bluetooth, adattárolóként való használhatatlanság, részleges multitasking, és ezek mellett számos körülményes dolog is van, nehézkes csengőhangbeállítás (2012-ben?! vicc), mp3-at/avi-t alapvetően nem játszik le, úgy kell rákonvertálni a zenéket/filmeket, stb. Egyedüli pozitívumként azt lehet felhozni, hogy a rendszert nagyon jól optimalizálták (de megjegyzem, ehhez a 0 felhasználói élményhez nem csodálom hogy nem kell atomerőmű).


Azt gondolom zárásul, hogy amennyiért vennéd ezt a telefont használtam, azért sokkal több tudásút is tudnál venni!

2012. jún. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!