Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Htc wildfire S tipusú telefonr...

Htc wildfire S tipusú telefonról, hogyan tudnám letörölni azokat a telefonszámokat amik nem kellenek?

Figyelt kérdés
Most kaptam meg ezt a telefont! Nagyon meg vagyok vele elégedve, mert nagyon jó telefon. Csak egy a baj, hogy a facebook-ról letölti magától az ismerőseimnek a telefonszámait. Ezt hol tudnám beállítani, hogy ne töltse le? és hogyan tudnám letörölni a telefonszámokat telefonról, mert nem tudom hol kéne, mert eddig nem sikerült a névjegyeknél! Internet. Azt, hogy és hol tudnám beállítani, hogy ingyen internetezzek wi-fi nélkül? Már mint, hogy nincs wi-fi a közelben és nem vagyok előfizetve. Mert az ismerősömnek is be van így állítva. Hogy tudnám megtenni én is ezt, hogy előfizetés és wi-fi nélkül netezhessek?
2012. jún. 24. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:

zt, hogy és hol tudnám beállítani, hogy ingyen internetezzek wi-fi nélkül? Már mint, hogy nincs wi-fi a közelben és nem vagyok előfizetve. Mert az ismerősömnek is be van így állítva. Hogy tudnám megtenni én is ezt, hogy előfizetés és wi-fi nélkül netezhessek?


Sehogy. HA nincs wifi akkor mindenképpen kell mobilnet. Az meg fizetős. Persze ha olyan díjcsomagod van amiben van net akkor jó mert az előfizetési díjban az is benne van, de ha ninsc akkor azért külön kell fizetned.


A facebook alkalmazásba amikor először beléptél akkor meg kellett volna kérdeznie, hogy szinkronziálhatja-e a telefonkönyveddel a profilodat. Te ezt engedted neki, merthát a telefonkönyvben most ott csücsül pár facebookos ismerődös. Ha meg engedted akkor meg gondolom szükséged volt rá. Nem tudom, hogy ez miért lett most baj.

A lényeg, hogy ha visszamész a facebook alkalmazásba ott a beállíátsok menünél a szinkronziálás alpontba mindent vissza tudsz állítani. És akkor már csak az lesz a telefonkönyvben akit te beleírtál.

2012. jún. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De hogyan tudnék törölni telefonszámokat? Már mint ami nem facebook-os és nem kell?
2012. jún. 25. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!