Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Függetlenítés közben lezáródot...

Függetlenítés közben lezáródott az androidos telefon mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Függetleníteni akartam a telefonom ami androidos tehát utána néztem és olvasgattam és eljutottam a Omnius for SE -hez ami elvileg direkt erre való és nekem Sony Ericsson Xperia Ray-em van tehát követtem az utasításokat stb. stb. és most ott tartok,hogy nem reagál semmire se USB se töltő , semmi teháát nem lehet bekapcsolni... nos a kérdés az lenne,hogy lehet vele mit csinálni tehát valami kombináció vagy ilyesmi amivel elvileg a "lezárást" fel lehet oldani. Elvileg szoftverfrissítés megoldaná de az USB nem ismeri fel úgye a telót...tehát nem tudom..

2012. jún. 25. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Add el.
2012. jún. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

SEUS-sal újrarakod. Nem kell, hogy felismerje a gép. Talán sikerül. Egy próbát minimum megér.


Más nem hiszem, hogy van. Talán flashtool, de az nem tudom, hogy működik :(

2012. jún. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!