Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az ilyen típusú mobilok (STAR...

Az ilyen típusú mobilok (STAR A8 Android dual sim) olcsó kínai gyártmányok? És tényleg annyit bír amennyit írnak?

Figyelt kérdés

[link]


A fent linkelt mobil nekem nagyon megfelelne. Minden igényem kielégítené, de tartok is tőle, mert sehol egy rendes leírás a készülékről az interneten. Ez is ilyen no name telefon, ami 1 év alatt beadja a kulcsot?


2012. jún. 25. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy év alatt? Egy hónapot nem adnék ilyesmiknek.

Nem pont ennek a leírása, de minden klóntelóra ráillik: [link]

2012. jún. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Iszonyatos egy mobil. Én (sajnos) már láttam egy ilyet, és valami borzalom. Szaggat, recseg, szóval borzalmas... Ha teheted, inkább nézz körbe a használt piacon egy ZTE Blade után ennyi pénzért. Az sem egy erős telefon mostanra, de még mindig fényévekkel jobb.
2012. jún. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi.

Olyan telefont nem akarok venni, ami 1 évet sem bír ki. Az én telefonjaim 5-7 évet kibírtak mindig.


Csak csalóka ez az "Android" elnevezés... azt hittem új márka a piacon. De sehol nincs róla rendes leírás, így jött a gyanú, hogy ez is ilyen iPhone másolatokhoz hasonló gyártmány.


Akkor keresgélek tovább.

2012. jún. 25. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!