Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb telefon? Nokia...

Playgirl kérdése:

Melyik a jobb telefon? Nokia E7 vagy Samsung galaxy ace la fleur?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni melyiket válaszzam.

2012. jún. 25. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Galaxy Ace hulladék, E7 régi és Symbian fut rajta. Azaz egyiket se válaszd. Annyiért már kapsz egy SE Xperia Ray-t, ami tudásban mindkettőt földhöz vágja.
2012. jún. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Galaxy Ace miért lenne hulladék?:O Ja persze, te értesz hozzá neked biztos van;)

Ha ezek közül kell választani akkor Galaxy Ace

2012. jún. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért? Mert elavult, Android 4.0-át hírből sem fogja ismerni, egy hasonló árban levő Androidos teló lekörözi egyenes pályán, armv6 800 MHz proci egy vicc ennyiért ekkora kijelzőhöz (értsd: könnyű megakasztani).Ha olcsóbb lenne egy 20E-val akkor jó lenne, de így hogy ennyiért kapni sokszor jobbat így hülyeség megvenni, pénzkidobás.
2012. jún. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De én azt mondtam hogyha ez a kettő közül kéne választani akkor inkább Ace.. Netezésre meg néha játszásra elég a 800mhz. És azért a kijelzőt nem nevezném nagynakxD

De látom hgy lány írta a kérdést és gondolom pont nem a procival fog foglalkozni:P

2012. jún. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De ha már ennyit szánsz egy telóra akkor már érdemesebb egy erősebbet venni.
2012. jún. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindkettő nagyon fostos.
2012. jún. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!