Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Alcatel OT995 megéri az árát?

Az Alcatel OT995 megéri az árát?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mi a véleményetek az Alcatel OT995-ről? Mi a jó benne és mi nem jó benne?
2012. jún. 25. 22:53
 1/7 anonim válasza:
az alcatel furamód jó mobilokat gyárt még most is (szerintem),és t-mobilenál föleg részletre igazából eléggé megéri,már ha csak a samsungok vagy nokiák borzalmas ár érték arányát nézem akkor egyértelmüen megéri.(újonnan persze)nekem egyetlen bajom vele hogy nincs benne hangszinszabályozó,de ez csak nekem fájhat.ellene igazából nem sok minden szól,az árát pedig megéri annyiért. na meg ritka ebben az árfekvésben az ekkora kijelzö is, ami filmeknél,képeknél egész jól fest.és elég rendesen támogatott ahogy látom,én is néztem ezt a telót(egyetlen fájó pontja az android amit én utálok,de ez csak az én véleményem tapasztalatok alapján,de sok más rendszer nincs)
2012. jún. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon megéri.
2012. jún. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Megéri az árát minden jó benne, talán csak a kijelzője nem olyan jó. Úgy a Dacia Dusterhez tudnám hasonlítani, nagyon jó árban van, de nem kell tőle csodát várni (a hasonlatot csak azért írtam, hogy könnyebben megérsd).


Yupiter

2012. jún. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A kijelzőt nem a nagysàgra értettem, hanem minőségre.


Yupiter

2012. jún. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó! Itt elolvashatod a dicséretet és a bírálatot is. Ezek valóban ülnek: [link]
2012. jún. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Teljesen jó készülék. Amit esetleg fel lehet hozni ellene, az talán a picit gyengébb kijelző (217 ppi nem rossz, de én 250 felett szeretem), és a nem túl jó minőségű kamera (az Alcatelnek úgy tűnik ez a mumusa).

Ezen túl mindenben nagyon korrekt. És jó áron van.

2012. jún. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a segítséget, mndenkitől hasznos választ kaptam.
2012. jún. 26. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!