Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek lesz android...

Szerintetek lesz android 2.1es verzióra is play áruház?

Figyelt kérdés
Amivel játszottam vagy használtam appokat egy idő után meguntam, letöröltem. Mostanság újra használni szeretném, de nincs fent marketen. Unom már, hogy az összes app átkerült play áruházra, de marketen semmi sem maradt. Miért csak 2.2es és annál nagyobb androidrendszerű okostelefonoknak van play áruház market helyett?!

2012. jún. 26. 10:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak 2.2 felett van. Nem került át semmilyen alkalmazás csak a neve és a kinézete változott.
2012. jún. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sosem jön ki rá. (Hivatalosan legalábbis) Mint írták, minden alkalmazás ott van a régi Marketben is. Azért nem adják ki 2.1-re, mert az már egy matuzsálemi rendszernek számít. És ugyebár az az érdeke a Google-nek, hogy te használd az újabb szoftvert. Még akkor is, ha emiatt új telefont kell vegyél. (De ilyenkor jön jól a Custom ROM)
2012. jún. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

"Unom már, hogy az összes app átkerült play áruházra, de marketen semmi sem maradt."


Unom már, hogy nem értik meg, csak a név az ami változott.

2012. jún. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azért nem csak a név változott. A Google Play nem csak egy alkalmazásbolt. Vehetsz könyveket, filmeket, stb.

De ezek a lehetőségek nem érhetőek el Magyarországon.

2012. jún. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amúgy semmi sem került át a Google Play-re, örülök kérdező, hogy ilyen tájékozódott vagy, és azért vagy felháborodva, ami nincs is...
2012. jún. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
nem került át az igaz de az újabbak nem jőnnek a marketre ám (pl.:facebook messenger,M1F1,angry birds ... stb.)!
2013. ápr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
de jó lenne ha lenne 2.2-re
2013. ápr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Csak a név változott?

Még mindig marketem van, a vibert, facebook messengert és egyebeket letölteni NEM LEHET:) Annyira tudjátok? Akkor keressetek már ilyet a marketben.. :)

2014. jan. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Alternatív letöltésről tetszettünk már hallani, vagy ott leragadunk, hogy "Jajj, a Marketben nincsenek új alkalmazások!"?
2014. jan. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!