Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A napokban vettem egy Samsung...

A napokban vettem egy Samsung Galaxy Ace mobiltelefont. Az lenne az egyik kérdésem hogy mi a különbség a 832mhz-es és a 800mhz-es processzor között. A másik hogy miért írják mindenhol le? Nekem tökéletesen futnak rajta a HD játékok, videók is.

Figyelt kérdés

2012. jún. 26. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Az egyik MSM7227, ez gyárilag 600 MHz, a gyárban húzza a Samu 800-ra, hogy ne haljon meg azonnal a telefon, és elbírja a TW launchert, meg a sz*rul optimalizált szoftvert.

Ez van a GIO-ban, és az Ace-ben is 800-on.Meg a miniben is, és egy csomó másik telóban ált. 600-on.

A 832-es az MSM7227T (Turbo) meg már gyárilag ezen az órajel frekvencián ketyeg.Ennyi.A GPU ugyanúgy Adreno 200.


HD játékok...persze.Az armv6-ra optimalizáltak mennek, mert leleményes fejelsztők otthon, hobbiból átportolták.A play-ről letöltve viszont már nem biztos, hogy menne az Asphalt 6 HD pl, vagy a Shadowgun, vagy akármelyik másik HD-s játék...

2012. jún. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Raging thundert pl leszedtem playről és az is tökéletesen fut. Az újabbik fajta ace-em van.
2012. jún. 26. 12:25
 3/8 hurikan23 ***** válasza:

"Nekem tökéletesen futnak rajta a HD játékok, videók is."


Persze...

majd valaki lesz talán aki elhiszi.

volt már itt csomó kérdés ezzel a telóval kapcsolatban, hogy miért akadoznak a komolyabb játékok és hogyan lehet rá pl. flash playert tenni...

2012. jún. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 hurikan23 ***** válasza:

"Az újabbik fajta ace-em van."


Akkor nézd majd meg a 2 teló közti különbséget.

Nem az új ace-t írják le, de annyiért vannak jobb telók is, sőt olcsóbban is, pl. alcatel ot-995

2012. jún. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A Raging Thunder meg minden, csak nem HD.Max a 2. rész, de abból is van külön HD, meg nem HD változat.

Illetve azt még Armv6-ra írták.Jóhogy elfut.

Viszont, ha Ace 2-d van, mint mondtad, hogy az új Ace-ed van, ott már egy Armv7-es, két magos, magonkénti 800 MHz-es CPU van, mali 400-as GPU-val, így elvileg a komolyabb HD játékok is elfutnak/futnának.Ami a vicces, hogy ez a CPU más telókban, magonként 1GHz-en fut, szóval vagy alulszabályozott, vagy a Sony-ék húzták fel.Mindegy is, tudna többet is.Feltéve, ha Ace 2-d van.


Itt az Ace-t írják le sokan.Melléteszem jogosan is...

2012. jún. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az új Ace-t nem az Ace 2 re értem hanem a Gt-S5830i-re!


És direkt kipróbáltam, megnéztem és HD videók, és a Raging thunder 2 HD is simán fut! De ha valaki tud ajánlani olyan játékot amivel lehet tesztelni azt szívesen fogdnám.

2012. jún. 26. 12:55
 7/8 anonim ***** válasza:

Na kérlek szépen: S5830i -> msm 7227, és még csak nem is a T, hanem a sima, 600 Mhz-es, 832-re húzva.+32 MHz a Sima Ace-hez a különbség.


Shadowgun, Backstab, Asphalt6 HD, NFS Shift és egyebek nem biztos, hogy futni fognak.És nem a tört, armv6-ra optimalizált változatokról beszélek.

2012. jún. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben akkor kipróbálom
2012. jún. 26. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!