Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Blackberry...

Mi a véleményetek a Blackberry 9900-ról? Van benne wifi és van rajta elülső kamera?

Figyelt kérdés
Új telót szeretnék és nekem a legfontosabb h legyen rajta wifi, tudjak rajta zenét hallgatni legyen min. 1 kamerája és tudjam a gépemhez csatlakoztatni..

2012. jún. 27. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:

BB-t egyelőre ne vegyél, mert az is lehet, hogy OS10 ide, vagy oda, megszűnik maga a RIM, és a BB.Ehhez pedig a 9900 egy kicsit drága mulatság.


Vélemény róla: Szép, de felesleges bele ez a "touch and type" rendszer, nagyon gyorsan lemerül, BIS/BES nélkül csak egy qrvadrága vacak, és nem nagyon éri meg beruházni rá.És túlárazott is.

2012. jún. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha csak ezek a szempontok fontosak neked,akkor vegyél egy olcsó tesco mobilt,a BB kicsit komolyabb teló..nem éri meg neked,ha nem használod ki teljesen.
2012. jún. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A BB a BES miatt nem fog eltűnni, de a BB10 ide vagy oda lehet, hogy átalakulnak és a szolgáltatásaikat kiadják licenszre, telefont pedig nem gyártanak többé.


A 9900-as egyike a szerencsétlen 7es szériának. Nem éri meg az árát. Nagyon hamar lemerül. BIS nélkül nagyon korlátolt és nehézkes a címjegyzék, naptár szinkronizálás és nincs natív email szinkronizálás.


Zenét halgatni jól lehet vele. Van rajta kamera is és lehet csatlakoztatni a géphez. Nincs rajta másodlagos kamera. Egyelőre nincs rá normális offline navigáció. Nincs hozzá skype, drága a legtöbb valóban jó alkalmazás (nagyon). (lehet a BB10 megjelenésével az új frissítésben ez utóbbi kettőt változtatják)


De a leírásodból neked inkább egy Nokia telefonra van szükséged. Mivel akár a legelső 5800as Xpressmusic is tökéletesebben ki tudja szolgálni ezeket az igényeket (egy új akármilyen Nokiáról nem beszélve) mint bármelyik BB. Nokia ebben jó amiket felsoroltál. Ha fontos a qwerty a Nokiának van olyant is (igaz már csak symbiannal) nem is ronda.

2012. jún. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hm azt azért még az objektivitásért hozzátenném: Ha a telefonodon nagyon sokat mobilnetezel megéri a BB egy BIS előfizetéssel (bár mivel a wifit kérdezted vlószínűleg te is abba a jelentős többségbe tartozol aki inkább wifizne mint mobilnetezne) mert marha sokat spórolhatsz így.
2012. jún. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát nagyon szépen köszönöm a válaszokat! sokat segítettek...és akkor lehet nézek inkább egy nokiát.

Amúgy igen én is inkább a spórolós fajta vagyok,azért írtam a wifit:)

2012. jún. 28. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!