Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan rakhatnám át a telefono...

Hogyan rakhatnám át a telefonomról a képeket számítógépre?

Figyelt kérdés
Samsung U600-as telóm van. Letöltöttem a hozzá szükséges PC Studiot. De nem ismeri fel a telefont. Miért lehet ez?
2012. jún. 27. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
addig dug ki be a telefont amig fell nem ismeri.nekem samsung e 200 van az is szarakodot azota jó.
2012. jún. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már vagy 30-szor próbáltam..:/
2012. jún. 27. 13:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Sokféleképpen is megteheted! Pontosíts! :)

Ha a névjegyzéket szeretnéd, akkor csak a sz.gépes "Samsung Pc Studio"-val lehetséges, és adatkábellel. (Vagy SIM-re másolással)

A legegyszerűbb ha van benne memóriakártya, és át tudod pakolni rá a dolgokat (képek és zenék), majd egy memóriakártya-olvasóval mehet is a gépre, vagy akárhova.

-Vagy lehet adatkábeled, akkor a "Adattárolás" módot kell választani a telefonon, persze ha van memó kártyád(vagy felteszi a kérdést rádugáskor, vagy a beáll.-ból választható) és ily módon levehető minden kép és zene, mintha csak egy pendrive-ot dugnál a gépre, a sajátgépben jelenik meg.

Vagy adatkábel rádugás után választhatod a studio módot is, így látható lesz minden névjegy, üzenet, kép és zene. Ez a leglassúbb mód, ha össze is sikerül hoznod ezzel a rendkívül buta programmal, rámegy a napod a másolással.. :)

Ez a program támogatja a bluetooth adatátvitelt is! De azt kicsit komplikáltabb beállítani, (portok, eszközkezelő, stb...)

2012. jún. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jaaa, most olvastam el az alsó részét! :)

Ezeknek gyakran tönkrement a csatlakozója is! Nézd meg fény alatt, hogy a csatlakozóban nem hajolt-e félre valamelyik érintkező, vagy a csatlakozó belseje nincs-e lesarkozva.

2012. jún. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!