Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen táblagépet vegyek?...

Milyen táblagépet vegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Fontos hogy jo legyen a hátlapi kamerája (tudom hogy nem 8 mpx), legyen neki előlapi is (főleg skype végett..tehát ne olyan rossz), bővíthető legyen, jo lenne ha lehetne vele telefonálni is tehát akkor gondolom csak a 7´´ maradt. Ne akadozzon, gördülékenyen-gyorsan működjön:) Milyen netet ajánlatok hozzá melyik szolgáltatotol?-->Fontos...még nem tudom mit kell figyelni várom az ötleteket/válaszokat/tapasztalatokat.
2012. jún. 27. 15:56
 1/7 A kérdező kommentje:
Mit jelent a nevükben a 3g vagy a wifi?
2012. jún. 27. 15:57
 2/7 anonim ***** válasza:

A wifi only modellekben csak wifi van, a 3g-s modellek esetén meg tudsz bele tenni sim kártyát. Azokkal egyszerűbben megoldott a mobilnet is és még telefonálni is tudsz velük.

Nézegesd a Galaxy tabokat illetve az ipadeket. Azokból van 3g-s is. Igaz sokkal drágábbak mint a csak wifis változatok. A hátlapi kamerát meg szerintem felejtsd el. Annyit se érnek mint a telefonban lévők.

2012. jún. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mennyit a keret?
2012. jún. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha 100.000 környékén gondolkodsz, inkább gyűjts még egy picit és vegyél egy laptopot. Soha nem értettem, hogy mire jó egy tablet? Egy laptop sokkal sokoldalúbb.
2012. jún. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van. A táblagép annyi mint egy nagy okostelefon. Sajnos tapasztalatból tudom.
2012. jún. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Keret az lehet olyan 150 000 ft némileg...csak azért szerettem volna mert az 2 az egyben volna nekem. Külföldi vagyok és remélem felvesznek Magyarországra..és akkor volna telefonom is meg "laptopom is" egyben :)
2012. jún. 27. 22:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Na ez nem így megy. A tablet nem = telefon. Van néhány, amivel lehet, de a legtöbben csak azért van (ha van) SIM foglalat, hogy netezni tudj. Plusz egy kisebb vágódeszka méretű izével nem egyszerű telefonálni, vagy kihangosítva megy, vagy headsettel, amin van mikrofon is.

A helyedben inkább vennék 100-120 környékén egy laptopot, a maradék 30-50 rugóból már lehet értelmes és jó telefonokat kapni.

2012. jún. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!