Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonomat leejtettem és...

A telefonomat leejtettem és megkarcolódott meg az egyik gommbját nehezen lehet benyomni. Ilyen esetben el lehet vinni szervízbe?

Figyelt kérdés

2012. jún. 27. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Elvinni el lehet, csak a garancia nem érvényes rá. Amíg működik addig fölösleges.
2012. jún. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
gondolom a a karcolást ők se tudják eltüntetni?!
2012. jún. 27. 17:56
 3/8 anonim ***** válasza:
El tudják tüntetni!Burkolatcsere pénzért! :)
2012. jún. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

értem, köszi:)

és az nagyon drága lenne? :Á

2012. jún. 27. 18:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen telefon és melyik része?Ha nem nagy karc akkor ne cseréltesd le.Én is majd padlót fogtam a kis karcok láttán de annyi,hogy használódaik a telefon.Ha mindig lecserélném azt a részt ahol megkarcolódik akkor már a gatyám is ráment volna.Vagy vegyél rá védő tokot és akor nem a telefon karcolódik.
2012. jún. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sony Ericsson xperia x8, és a sarka meg a lentem a kék résznél is, nem is karcolás hanem így látni hogy a ott a sarkán megütődött, meg a felső gombját nehezen lehet benyomni.
2012. jún. 27. 19:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Az X8-nak egyben van az érintője az előlappal, a gomb az külön van, nem modul-alkatrész. Tehát mentsd le a dolgaidat mert törlődik a Sonyericsson javításoknál! vidd be szervizbe papírostól és mondd hogy időnként pontatlan az érintés, és nem reagál időnként hiába nyomod. A gombot mint mellékes megemlíted.

Értelemszerűen, ne említsd hogy a leesés az okozója ennek a sztorinak!, már régóta rosszalkodik, mostanában egyre többször, stb... :)

Ha érintés hibát megemlítesz,nem kell hogy tapasztalják egyből csere! Mint mondtam 1 alkatrész az előlappal, így kapsz egy előlapot is ezáltal!

Nem tudom mekkora az a horpadás ott, de próbáld meg picit visszanyomkodni ha eldeformálódott.

2012. jún. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
rendben:) köszönöm a segítséget :D
2012. jún. 27. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!