Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile honlapján iPhone...

T-mobile honlapján iPhone 4-nél "Listaáron, előfizetés nélkül" miért van kettő ár írva? és miért ilyen nagy a különbség?

Figyelt kérdés
[link]

2012. jún. 28. 07:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Az elso a 16Gb-s, a masodik a 64Gb-s, szerintem. Es ennyiert ez 4S, nem sima 4.
2012. jún. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyébként ha új előfizetéssel akarod megvenni, nem annyi mint a honlapon. Én tavaly akartam venni, azt írták, hogy 10.000 ft, plusz a havi részlet (2500 ft) plusz a havidíj. Bementem, de kiderült, hogy 70.000 ft a telefon, és csak aranykártyásoknak 10.000. Így egy barátot kértem meg, aki aranykártyás, hogy kössünk nekem egy új előfizetést.


Szóval, erre figyelj oda.

2012. jún. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen arra én is gondoltam h nagyobb kapacitású meg h esetleg a 4S. Ahogy a T-mobile közli az információkat azt elég sunyin csinálják vagy is nagyon, mert be megye az ember h jaj de jó aztán már közel sem azt mondják amit leírtak a web oldalukon...
2012. jún. 28. 12:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem speciel úgy átbaxtak egy díj csomag kapcsán hogy nem győzök csodálkozni.. Eszméletlen miket mernek megtenni az emberekkel!
2012. jún. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én egyszer bementem érdeklődni hozzájuk , hogy milyen telefonokat lehet venni meg h milyen díjcsomagok vannak, és a srác csak ilyen félszavas válaszokat meg teljesen lekezelő módon válaszolt, aztán ott is hagytam... De amúgy téll nagyon pofátlanok tudnak lenni.
2012. jún. 28. 22:11
 6/6 Neuhauser László ***** válasza:
Én meg az Aranykártya "Csúcsidő csökkentés" kedvezmént akkor tudtam meg, hogy Dominósoknál megszűnt, amikor kb 800 ft - tal drágábban telefonáltam...
2012. aug. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!