Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 4 wifi probléma...

Android 4 wifi probléma Nemrég frissítettem Android 4-re (SE Xperia Ray) és azóta az otthoni wifire, bizonytalanul csatlakozik. Ha csatlakozik akkor nincs gond. DE néha egyáltalán nem tud. "Hitelesítsés. Csatlakozás nem sikerült. Stb" Mi a gond?

Figyelt kérdés

A wifi kóddal van védve, a telefonon ha megnézem:

A beállításokban: WPA-PSK

Egy programban: [WPA-PSK-TKIP][ESS]



2012. jún. 28. 09:38
 1/1 anonim válasza:

Nekem is ugyanez volt a problémám Xperia U-val...Próbáld meg ezt nekem bejött...azóta teljesen jól működik.

Lépj be a router beállításaiba és a wireless-nél állítsd a titkosítást "only 802.11 g"-re.

Nekem ez mindig "gbn mixed" -en volt és mióta átállítottam csak g-re azóta nem szórakozik a telefon se...

Írj majd azért hogy megoldódott-e neked is ettől.

2012. nov. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!