Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile előfizető vagyok,...

Ritus870522 kérdése:

T-mobile előfizető vagyok, Eco díjcsomagban vagyok. Sikerült kikapcsolnom a Go Napinetet, viszont most meg nem lép fel a 0. facebookra. Miért van ez? Mit és hogyan kell beállítanom? Függ a Gonapinet a 0. facebooktól?

Figyelt kérdés

2012. jún. 28. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Net nélkül nincs internet.


(Napinet helyett inkább válaszd a Gonet-et

[link] olcsóbb !)

2012. jún. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mármint, kell lennie valamilyen net hozzáférhetőségemnek, hogy használni tudjam a 0.facebookot?? nekem igazából csak a 0.facebook kellene semmi mást nem nézek telos neten. a Net Start-ról mi a véleményetek??
2012. jún. 28. 16:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Oooo... ahhoz, hogy netezni tudj, net szükséges.

A o.facebook is a neten van, csak a szolgáltató nem számít fel díjat a használatáért.

Az android frissítésre, stb. a háttérben használja a netet, a Netstart a 13ft/10kb a legdrágább megoldás lehet, kellemetlen, magas számla lehet!

Ezért ajánlom a

2012. jún. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, véletlenül mellényomtam


Ezért ajánlom a Gonet S, nincs túlforgalmazási díj, az elején pedig 2 hónapig kedvezményes 90 Ft , utána is csak 600Ft, és nem érhet kellemetlen meglepetés, nem veszi le a kártyárol a pénzt.

2012. jún. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget :-) De én 600ftot sem fogok kiadni azért, hogy csak facebookozni tudjak, annyira nem lényeg, csak azt hittem van valami díjmentes net szolgáltatás :D jó nekem így net nélkül is a telo.
2012. jún. 28. 22:00
 6/6 A kérdező kommentje:
Mármint úgy akartam írni, hogy 600ftot nem fogok fizetni azért, hogy facebookozzak, mert mást úgyse netezek telon.
2012. jún. 28. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!