Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S3 vagy LG...

Samsung galaxy S3 vagy LG Optimus 4X HD?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem mind a két telót de a samsungokban nem bízok... lehet talán azért mert még egyszersem volt... az LG t viszont imádom, szeretném a véleményeteket kérni hogy melyiket válasszam.

Azaz LG tud annyit mint az sgs3???



2012. jún. 28. 23:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Hardverben egy szinten van a kettő.Mindkettő jó.Erős vas.Ami itt eldönt a vitát,az a szoftverezettség.Mit ad a Samsung?Egyrészt adja az S Voice-t,ami hasonló az Apple Siri-ére.Lényegépen egy személyi aszisztens.Ha tudsz angolul,igazán hasznos alkalmazás.(jön rá a magyar nyelv is)

Na meg ugye a Motowiz.A samu kezelőfelülete.Szerintem gyönyörű.egyszerű és gyönyörű:D


De mi van az LG-vel?

Ott a tegra zone.Játékokat tudunk vele letölteni,persze a tegra 3-ra szabott,javított grafikával.

Az lg kezelőfelülete is szép,sokkal jobb,mint a 2.3-as.

Persze mind2 készülékben megtalálható a wifi hotspot,a dlna klinens,és a gyártó saját alkalmazásboltja.



Itt a másik kérdés az értékállóság.Nézd meg a tavalyi csúcsmodelleket.Egy sgs II alig 1/4-ét csökkente a kezdőárának,ám az lg a kezdőár felére esett.A samsung értékállóbb.


Persze az árakat is figyelembe kell venni.Az lg 140-nél kezd,a samu 170-felett.


Mind2 jó mobil:D

2012. júl. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:

hello


nekem kb 1 hete van egy s3-am amit 140 ért vettem a t-mobilnál. Eddig egyszer se fagyott le vagy akadt volna meg. Az hogy mindenki szerint szar a kinézete én megcáfolnám, nagyon jó a fogása . Az anyaga hát szerintem tök mind1 h msot egy htc-t vagy egy sgs3-at tartasz a kezedbe ugyse fogod felismerni a különbséget az anyagaik között. A másik h mindeki mondja h alig van erre a procira alkalmazás meg játék meg csak a benchmarkokban tud villogni. Nekem jelenleg 40 alkalmazás és 30 játék van rajta és úgy futatom őket h 2 magot kikapcsoltam. Az akksi meg szerintem nagyon jól bírja. Ha nyüstölöm az összes maggal és végig csak játszok akkkor naponta kell tölteni,de ha csak telefonálok vagy a menüben kutakszom 5-6t napot simán kibír

2012. júl. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
És ha Angliába veszem meg a telót azon rajta lesz a magyar szoftver?
2012. júl. 9. 19:30
 14/20 A kérdező kommentje:

Az LG Optimus 4X HD modell a maximális energiahatékonyság és kiemelkedő teljesítmény érdekében az NVIDIA 4-PLUS-1™ négymagos mobilprocesszorával, aTegraŸ 3-as chippel is felszerelték, amely valójában egy ötödik magot is használ. A jó teljesítmény eléréséhez a TegraŸ 3 csak akkor működteti mind a négy magot, amikor arra szükség van, készenléti üzemmódban azonban az ötödik, energiatakarékos magot használja. A jövőben egy frissítést követően az LG Optimus 4X HD-n elérhető lesz az Eco Mode üzemmód, amellyel a Tegra 3 bármelyik magja leállítható, így az energiafelhasználás és a teljesítmény még jobban kézben tartható lesz.



Ezt találtam, elég érdekes!

2012. júl. 9. 19:37
 15/20 anonim válasza:
És a mostani 4X HD tulajdonosok is frissíthetik készülékeiket erre az Eco mode-ra?
2012. júl. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
ez mindegyik quadba van mar szerintem
2012. júl. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
masreszt szerint ha van turelmed varsz egy kicsit, mert ennk az evnek a vegen vagy jvore mar nm is tudom de kijonnek 2 ghz-s telefonok.
2012. júl. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
A galaxy s3 nem robbant fel illetve azért mert előtte berakták a mikróba
2012. júl. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Nekem már volt 3 Samsung telefonom egy régi, egy omnia2 és egy galaxy s plus, ez volt utóbb, most adom el, legújabb szoftvert rakattam rá garanciálisan a gyártónál, és fagy, és fagyott az omnia 2 is ! Szal én azt mondom hogy samsungot soha többé, holnap veszem meg az lg-t én is :) De ha megvetted azért irhatnál hogy milyenek a tapasztalataid, lehet hogy segithetsz nekem, akkor nem veszem meg esetleg ha nagyon rossz véleménnyel vagy.
2012. nov. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Én is a hox pártját fogom a super lcd 2 kijelzője miatt
2012. dec. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!