Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SE Xperia X8 telefon kártyafüg...

SE Xperia X8 telefon kártyafüggetleníthető valahogy ingyen?

Figyelt kérdés

Mindenhol csak azt olvasom, hogy IMEI szám alapján generáltatható pénzért egyedi kód, ami aztán felhasználható utána, de nekem nincs pénzem erre.

Tudom, hogy alapvetően ez illegális, de valaki azt is mesélte, hogy szolgáltató állítólag kiüti ingyen és legálisan, ha már nincs hűség a telón, nem tudom, ez igaz-e, de ha igen, akkor se játszik, mert még elég sokáig tart az enyém.

Köszi előre is a válaszokat!


2012. jún. 29. 00:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ingyen felejtsd el. Vidd el valamelyik "sarki" GSM boltba,általában 4-5 ezer forintért megcsinálják de lehet 3 ezer.
2012. jún. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem, köszi. :-)

És azt nem tudod véletlenül, mennyit kell várni rá, ha beviszem? Mert a 3-4000 még talán bele is férne, csak nincs másik telóm és nehezen mellőzöm a meló miatt.

2012. jún. 29. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!