Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen követlezményekkel...

Milyen követlezményekkel járhat az, hogyha találok az utcán egy telefont, eladom egy használtkereskedésben és megadom az adataimat az eladásnál?

Figyelt kérdés
2012. jún. 29. 08:26
 1/7 A kérdező kommentje:

*következményekkel.

:))

2012. jún. 29. 08:27
 2/7 anonim válasza:
Orgazda leszel.
2012. jún. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt is rád foghatják hogy elloptad. Nálad volt, te adtad el, nem tudod bebizonyítani hogy találtad.
2012. jún. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, és ha keresteti a szolgáltatóval, abban a pillanatban tudják hol van, amikor bekapcsolják.
2012. jún. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És akkor is lemeszelhetnek, ha csak egy pillanatra kapcsoltam be a saját SIM kártyámmal?
2012. jún. 29. 10:26
 6/7 A kérdező kommentje:

Pin kódot is ütöttem.

Hiba volt??

2012. jún. 29. 10:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha elkapnak orgazdaság vádjával elítélhetnek. Bizonyítani nem fogod tudni hogy nem loptad el haszonszerzés céljából.

Ha valaki megveszi és teszem azt kiderül, hogy "lopott" előveszik a helyet ahonnan vette akik pedig készségesen meg fogják adni az adataidat (pont ezért van ez így).


Ha nem valami csúcsmodell nem valószínű, hogy köröztetni fogják. A Blackberryk meg az iPhoneok veszélyesek ilyen szempontból. De a BBre is max akkor mennek ki ha valami extrémfontos adatot hordozott.


Próbáld meg inkább kideríteni ki volt a tulaj (a telefonban biztos találsz rá adatot bőven, ha más nem hívj fel belőle valakit, és kérdezd meg) Lehet kapsz még jutalmat is, de hogy jobban alszol... na igen ez ember függő. Én jobban aludnék utána. Egy műanyag kacat nem ér ennyit.

2012. jún. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!