Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone- Mit jelent az hogy...

IPhone- Mit jelent az hogy "nativ" alkalmazás?

Figyelt kérdés

2012. jún. 29. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
csak tipp: szerintem a gyári alkalmazások
2012. jún. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Olyan alkalmazás, ami a telefonodon fut, nem kommunikál kifelé, mint pl. egy játék. A számológép például ilyen. ;)
2012. jún. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

:)

jo hasonlat!! :)

köszi a válaszokat

2012. jún. 29. 17:12
 4/6 A kérdező kommentje:
de akkor viszont nem értem , hogy az elöbb olvastam az iPhone fanatic-on, hogy nemsokára lesz egy "nativ facebook" alkalmazás. az viszont kommunikál kifelé, nem?
2012. jún. 29. 17:14
 5/6 anonim ***** válasza:

A natív azt takarja, hogy arra a rendszerre írt, anak a nyelvén...stb. Valamilyen szinten beépül a rendszerbe, nem emuláltan vagy böngészőn át fut.


Van például egy linuxod amire van egy natív rajzprogram (arra a disztróra írt) meg van egy windowsos rajzprogram ami egy szimulált környezetben fut.


Egyszerűbb példa. Neked a natívod a Magyar. Jobb vagy magyarból és több dolgot megértesz mint egy külföldi, még ha ő nagyon jól is beszél. A külföldinek meg mondjuk az Angol a natív nyelve, vagy a Spanyol..stb.

2012. jún. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Érthetö, korrekt válasz! Köszönöm!!
2012. jún. 29. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!