Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nehéz kezelni egy okostelefont?

Nehéz kezelni egy okostelefont?

Figyelt kérdés

Hy!

Most Samsung Corby-m van, ez az első érintős telóm. 2 éves. eddig csak nokiáim és samsungaim voltak. Megtanultam kezelni a menüjüket, meg ismerem őket. 2 éves a Corby-m és mivel már nincs túl jó állapotban, ezért gondoltam, veszek egy SE Live-t. Gondolkoztam a Samsung Galaxy mini-n vagy mini 2-n, de végülis ezt ajánlják a legtöbben. Tehát ennél maradtam.


Mivel ez lenne az első okostelóm, és első Sonny Ericssonom, ezért nemtudom mire számíthatok... sok időbe telik megtanulni a kezelését? Mint Sony, mint okostelefon?


2012. jún. 29. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem mint Sony, vagy mint okostelefon, hanem mint Androidos okostelefon kell szokni. Elsőre fura lesz, nagyon sokat fog tudni, és nem fogsz mindent érteni, de egy hét alatt tuti belejössz a kényelmes használatba, és egy hónapon belül belakod teljesen!:) Szóval csak nyugodtan, de azért légy felkészült, próbálj utánanézni minél több dolognak, így kevésbé érhet meglepetés!
2012. jún. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Èn 1 perc alatt megtanultam és előtte SE W200i m volt.


Yupiter

2012. jún. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! De még várok többet is :P

Amúgy már nézegetem a neten h hogyan is kell kezelni egy ilyen telót :D


na meg azt se tudom, hogy mikor fog annyi pénzem összegyűlni rá :D

2012. jún. 29. 22:43
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha megveszed, akkor a mobilarena.hu -n olvasd el a tesztjét és a hozzászólásokat, sok hasznos információt kapsz.

[link]

2012. jún. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát én Nokia 6120c-ről váltottam Htc Dizájerra és pár perc alatt simán megtanultam kezelni .
2012. jún. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

És a #4-es válaszolónak is thx a linket, elolvasom!

még1x kösz!

2012. jún. 30. 10:06
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem is könnyű megszokni, főleg ha már volt érintős telód. egyszer átnézed a beállításokban is az összes menüpontot, és tudni fogod, mi hol van.
2012. jún. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Cloofer ***** válasza:
De aztán nehogy ceruzával/tollal elkezd nyomogatni a kijelzőjét! :)
2012. júl. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!