Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson k800i telefonomn...

Sony Ericsson k800i telefonomnak mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Már tényleg nincs, kihez forduljak, erre az oldalra gondoltam!:( A telefonom egyik napról a másikra azt kezdte el csinálni, hogy beszélek rajta és tökmindegy, meddig töltöm, kikapcsol (mutatja, hogy lefogyasztotta az akksit). Elvittem szerelőhöz, ő meg szervizbe, ott azt mondták tökéletes az akksi, a telefon sem zárlatos. De akkor miért csinálja ezt?? :( Jah és még valami! Ha visszakapcsolom, akkor azt mutatja megint, hogy fullra van töltve. Persze megint kikapcsol, ha beszélünk pár percet... A segítséget köszönöm előre is...

2012. jún. 30. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem zárlatos, valamelyik IC haldoklik rajta. Nem éri meg javítani, meg nehéz is, szerezz hozzá egy új alaplapot vagy kukázd. Leszolgálta már az idejét, alsó hangon is 5éves telefon már.
2012. jún. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jól van, nagyon köszönöm a segítséged. :( Akkor újítani kell ezek szerint.
2012. jún. 30. 20:12
 3/3 anonim válasza:
Nekem is k800i-m van. Az IC reális dolog lehet, próbálj rajta software-t cserélni. Bár nem 100% , hogy ez a gond. A töltő rendesen tölt? Mérted, hogy mekkora feszültséget ad? Enyém megvan 4éve vadonatújan vettem, eddig semmi baja, szerintem simán veri az ilyen kínai símogatós ,,okostelefonokat``.
2012. júl. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!