Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 4 hónapja kaptam egy Samsung...

4 hónapja kaptam egy Samsung Galaxy Fit telefont. Minden jó és szép, csak az akkuja mostanra már kb 12 óra alatt lemerül, még akkor is, ha jóformán nem is használtam. Mit tegyek? Ha veszek egy új akkut, vajon annak is ugyanez lesz a sorsa?

Figyelt kérdés
Nem tudom mire vélni, mert mindig megvártam hogy teljesen lemerüljön és csak akkor tettem be tölteni. Persze van, amikor sok mindent csinálok rajta és olyankor persze, hogy hamarabb lemerül. De akkor is...nem kéne egy kicsit strapabíróbb legyen?
2012. júl. 1. 10:19
 1/2 anonim ***** válasza:

3G,Wifi,aut.szinkronizálás kikapcs.Ha utána is merül akkor akksi csere lesz a vége. Kb 2 napot bírnia kellene közepes használattal.

Azt nem kell megvárni,hogy lemerüljön.

2012. júl. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

és vajon az új akku is ugyanezt csinálná pár hónap után?

...amúgy köszi a választ

2012. júl. 1. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!