Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Live With...

Csabeeeeeeee kérdése:

Sony Ericsson Live With Walkman miért nem olvassa be a régi memória kártyára?

Figyelt kérdés
2012. júl. 1. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
mert ez a telefon egy megbizhetatatlan gyártótól származó megbizhatatlan rossz készülék ,senkinek nem ajánlom.
2012. júl. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem rossz csak nem érték még hozzá.
2012. júl. 1. 18:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi a gond? Fogalmazd meg még egyszer.
2012. júl. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az elsőnek üzenem vegyen samsungot vagy LG-t az való neki,aztán akkor megtudja milyen a megbízhatatlan gyártó legkésőbb másfél év után.

Egyébként nekem is ilyen telóm van pöpecül megy minden gyors és kényelmes ezidáig 100%-osan megbízható.

Kibírt 20 percez a kocsiban úgy hogy sütötte a nap az ablakon keresztül és minden be volt zárva,kint meg 32 fok volt.

De a témára visszatérve ,kedves kérdező fogalmazd meg újból a kérdésedet,mert szerintem nincs olyan magyar ember aki ebben a formában megérti.

2012. júl. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elírtam bocsi. Na az a baj hogy felteszem a régi memória kártyám és nem észleli. Tehát nincs rajta semmi.Pedig a memóriakártyán van egy csomó minden.
2012. júl. 2. 17:38
 6/8 anonim ***** válasza:

Próbáld beletenni valami másba is azt a kártyát hátha meghalt vagy sérült.

Esetleg ha régen formáztad és nem a telefonnal formatáltad,az is okozhat ilyen gondot,pl leformáztam egy fényképezőgéppel és nem ismerte fel a kártyát a régi mobilom,ugyanez ha számítógéppel formatálod akkor sem mindíg kompatibilis,főleg ha ntfs-re formázod ,de gyakran a fat sem kompatibilis mobil eszközökkel,pedig minden mobil eszköz FAT-ra formáz.

Így kapásból ez jutott eszembe.

2012. júl. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oké köszi
2012. júl. 2. 22:50
 8/8 A kérdező kommentje:
Másik eszközben működik.
2012. júl. 2. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!