Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 700 vagy sony ericsson...

Nokia 700 vagy sony ericsson xperia ray?

Figyelt kérdés
szerintetek
2012. júl. 1. 20:33
 1/8 anonim válasza:
Sony Ericsson inkább android szoftver van rajta 1000 jobb mint a nokia.. régen nokia jó volt.. mostmár symbian op rendszer miatt szerintem 1 rakás foss véleményem szerint! én tuti sony már csak azért mert androidos!
2012. júl. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a ray-t választanám!
2012. júl. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#1: A Symbian nem FOSS, mivel nem szabad szoftver.

Bővebben: [link] :)

---

Kérdéshez: A Ray jobb hardveresen, ezért ha kb. egy árban vannak akkor mindenképpen azt érdemes választani.

2012. júl. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem Ray-em van! és nagyon jó! imádom! :D

szép videok és képekeket készít autofokuszos kamera!

játékot eddig bármit raktam rá laggmentesen futtatott!

HD videokat,filmeket (1280x720) is lazán lejátsza ami xvid vagy dvix kodulású!

már kijött rá a legujabb android ice cream sandwich is!

aksija első napokban elég gyengén birta! de ha naponta egyszer ki-be kapcsolod akkor sokkal tovább fogja birni egy idő után! most már lazán bír 1 napot sok használattal! néha 2-öt is!

kijelzője ugyancsak gyönyörü a viszonylag "kis" mérete ellenére ami 3,3 coll! de még az én nagy tepsi kezem is elfér rajta! bár nem is akartam egy sgs 2 méretű telefont mert nállam az már nem telefon méret és egy "telefon" nem ér annyit!

szóval szerintem Ray! :D

2012. júl. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is ray.

Az android az jobb, hardveresen erősebb, a kamerája is jobb, nem szaggat, fut rajta minden.

2012. júl. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

En azt mondom, hogy Nokia. Anyaghasználat, szoftver, csillagos ötös.

Nekem csak annyi a bajom vele, hogy kicsi a kijelzője.


El kell hogy áruljam, nem attól jó egy telefon, hogy magas a processzor órajele. Attól jó, hogy hogy van optimalizálva. Nos, a belle szoftverrel HATALMASAT ugrott a Nokia, és teljesen alaptalan a Symbian fujjogása. Menj be egy boltba, taperolj le egy N8-ast, és egy androidost. Érezni nem fogod a különbséget! Sőt mi több, jóval később merül le a teló!;)


Melkékesen:

Nekem X7-es van, masszív használat mellett töltöm kétnaponta, nem fagy, nem akad.

2012. júl. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ne az n8-at áruld! hanem a 700-ró véleményez!
2012. júl. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2012. júl. 2. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!