Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG optimus blackről mi a...

LG optimus blackről mi a véleményetek? Van hozzá android frissítés (2.3 v.4)? Lehet Kábellel valahogy tv-re csatakoztatni? Milyen más hasonló mobilt ajánlatok?

Figyelt kérdés
Jó lenne kicsit erősebb proci

2012. júl. 1. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Alcatel OT 995! 1,4 Ghz-es proci 4,3"-es kijelző, jön rá az ICS és ráköthető TV-re(ez ebben az árban kevés telefonra m,ondható el) :)
2012. júl. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 mpeti1996 ***** válasza:

Nekem kb fél éve van meg, én nagyon meg vagyok vele elégedve.

Az LG-nek sokkal jobb kijelzője van, mint az Alcatelnek, oriási a fényereje, sokkal jobbak a színei, feketébb a fekete, és nagyobb a pixelsűrűsége is.

Plusz pont, hogy az LG-nek Gorilla Glass üvege van, ami sokkal nehezebben karcolódik.(Nekem még egy karc sincsen rajta.)

Nagyon minőségi anyagokból van összerakva, és a hangszórója is nagyon jó.

Viszont az Alcatel-nek tényleg jobb a procija, az LG néha beakad.

És igen, van hozzá frissítés. :D

Remélem segítettem.

2012. júl. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!