Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jailbreak eltüntetés iPod...

Jailbreak eltüntetés iPod Touch 4G-ről. Hogyan?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez nem igazán mobiltelefon kategória de szerintem itt értenek legtöbben ehhez a jailbreakhez. Na szóval, van még rá olyan 1-2 hónap gari és 1 hete befuccsolt a hangszórója, tehát csak fülhallgatóval ad ki hangot. Be szeretném vinni garanciális javításra de az a baj hogy jailbreakelve van. Igazából semmi hasznát nem vettem ennek. A Cydiat egyszer sem nyitottam meg, mindent az iTunes-ból töltöttem le szóval ezért is jó lenne eltüntetni róla meg hát így nem fogják garanciálisan megjavítani. Sokat azt mondják hogy elég egy restore de sokan azt hogy soha se lehet róla nyomtalanul eltüntetni. Na szóval akkor van lehetőség a jailbreak eltüntetésére?

2012. júl. 2. 00:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Restore és a legújabb szűz rendszert feltenni rá. Hidd el a kutya se mondja meg.
2012. júl. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Rákötöd a gépre

2. ott lesz hogy restore

3. mindent okézz le

4. várj

5. láss csodát, ott az iPod mint ha új lenne

2012. aug. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már meg van javítva a hangszórója :)
2012. aug. 20. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!