Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A widgeteim nem jelennek meg...

Kewa1 kérdése:

A widgeteim nem jelennek meg a Widget's között, mért van ez?

Figyelt kérdés
Üdv. Egy Huawei Ascend Y200-asom van, letöltöttem egy flip clock widgetet, feltelepítettem, beállítottam, minden jó volt. Asztalon rámentem a widgetekre és nem volt közötte. Kezdő androidos vagyok, mért van ez?

2012. júl. 2. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Helyezd át. telefonra, amit az sd kártyára ment, nem lehet widgetként használni.

Beállítások - Alkalmazások - Alkalmazások kezelése - itt rányomsz a programra és Áthelyezés a telefonra

2012. júl. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem jó. Telefon memóriájára van rakva. Letöltöttem play áruházról, azt írja fel van telepítve. Megjelenik a menümbe. Rákkantintok, semmi érdemes dolgot nem találni. Megyek ki asztalra, megnézem, h bent van-e widgetek közt. És nincsen. Amúgy play áruház azt írja kompatibilis a telefonommal, szóval nem itt van a baj. Valamit vagy én rontok el, vagy nem jó.
2012. júl. 14. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!