Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti se kaptatok magyar nyelvű...

Ti se kaptatok magyar nyelvű használati utasítást Sony XPERIA U-hoz?

Figyelt kérdés
Mikor hazajöttem kibontottam a telefont, és nem volt benne magyar nyelvű menü+a töltő is angol volt, szal nem lehet itthon használni. Azt kicserélik, de a használati utasításra azt mondták, hogy nincs magyar. Nektek se volt hozzá? Én úgy tudtam, hogy kötelező magyart is adni... Vagy mégse?
2012. júl. 2. 21:09
 1/1 anonim válasza:
Ez attól függ hol veszed! Valószínű te EU-s telefont vásárolhattál meg, amit külföldről hoztak be, ezért nem találtál benne magyar használati útmutatót! Ha az Origo GSM Webáruházában (www.origogsm.hu) vetted volna, akkor kaptál volna magyar használatit, mert náluk minden telefon magyar garanciás.
2012. okt. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!