Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért írt ki nagy piros 'E'...

Miért írt ki nagy piros 'E' betűt?

Figyelt kérdés

Egyenlőre leragadtam a Samsung Corby-nál..:D

De most akartam képet küldeni és felűl a bal felső sarokban kiírt egy nagy piros E betűt...Kb. 2 másodpercig, mert utánna kikapcsoltam a telómat...A kép pedig nem ment el!!

Előfizetésem van.Ugye nem vesz le pénzt?


2012. júl. 2. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Az E az Edge lehet, ami netelérést jelent

[link]

2012. júl. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És szed le pénzt?:|| Csak képet akartam küldeni,és 2másodperc után kikapcsoltam...
2012. júl. 2. 21:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez az internetcsomagtól függ, ami be van állítva, annak költségei szerint fizetsz. Ennyi infóból nem lehet megmondani, de mivel azonnal leállítottad, lehet nem kerül semmibe. Ha mégis, az is csak pár forint lehet.


Az internetes adatforgalom a letöltés és feltöltés összessége, így amikor tőled kimenő adat megy, az feltöltésnek számít, és költséggel járhat. Ha a telefonban le tudod kérni az adatforgalmat, lehet meg tudod nézni, hogy mennyit generáltál (hacsak nem netezel bármilyen más módon, amit már számol).

2012. júl. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az internet elérés le van tiltva...nem internetezem a telefonomon...Pont ezért, hogy az ilyen eseteket elkerüljem..
2012. júl. 2. 21:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Az mms ( képküldés) adatkapcsolatot igényel. Hasonlóan működik mintha neteznél.

Tehát amikor mms-t küldöl akkor a telefon felépít egy adatkapcsolatot a lefedettségtől, illetve a telefon képességétől/beállításától függően.

Esetedben egy 2G, EDGE képes cellán épített fel adatkapcsolatot, hogy el tudja küldeni a képet.

Ez normális működés.

Fizetni az adott szolgáltató mms díjszabásnak megfelelően fogsz.

2012. júl. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!