Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettetek már mobiltelefont...

Vettetek már mobiltelefont aukciós oldalon? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
pár haverom már vett vaterán
2012. júl. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vettem. A srác akitől vettem azt mondta hogy vadiúj csak kipróbálta a telefont meg be is vallotta hogy a védőfólia már nincs rajta mert az olyan volt hogy muszáj volt leszednie ha látni akarta hogy működjön a telefon. Korrekt volt a srác amikor megjött a csomag minden úgy volt benne ahogyan elmondta, külsőleg nem ért csalódás.

Viszont amikor bekapcsoltam már akkor gyanús volt a dolog hogy valami nem oké, de így hibát nem találtam rajta, nem is volt, szemmel látható. De amint elkezdtem kamerázni vele először fényképezésnél már akkor nagyon belassult az egész telefon, de amint átkapcsoltam videó felvételre lefagyott teljesen. memórián szinte semmi nem volt memóriakártyából már 3 at is beletettem de semmi. És egyedül ez az egy hibája volt. Elvittem havernak hogy frissítse fel a szoftverét, fel frissítette de ugyanúgy gáz volt vele. Bevittem egy szervizbe ott átnézték kb 1 hétbe telt mire felhívtak hogy megvan a hiba oka, és az volt hogy gyári hibás volt az alaplapja és a kamera modul teljesen meghalt csak vergődött a készülék. És nem tudtam mit csinálni mert addig az eladó eltűnt nem tudtam utolérni rendőrség sem tudott mit csinálni, pedig nem adta annyira ár alatt a telefont így még az sem volt gyanús hogy túl olcsón adja. Azóta semmit nem veszek aukciós oldalon még egy papír zsebkendőt sem vennék. Egyik ismerősöm meg mégrosszabbul járt, mert ő egy laptopot vett ilyen oldalon és egy olyat küldtek neki ami teljesen ki volt belezve. csak akksi meg dvd meghajtó volt benne amit kívülről ki lehet szerelni de a belsejébe csak vastömbök voltak hogy legyen súlya. Na az volt a nem semmi, és ugye ő külföldi oldalon vette ezt így még annyit sem tudott lépni mint én.

2012. júl. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Első válaszoló: a haverjaid jó vételt csináltak?

2012. júl. 3. 11:11
 4/4 anonim ***** válasza:
első vagyok, igen a haverjaimnak nemvolt gondjuk ezzel a vásárlással, nem verték át őket. De azért nagyon vigyázni kell.
2012. júl. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!