Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak az én okostelefonom...

Csak az én okostelefonom ilyen gagyi vagy az alap, hogy az új kütyük ébresztőórája is inaktiválódik, ha a telefon ki van kapcsolva?

Figyelt kérdés

Van egy készülékem, valószínűleg a létező leggagyibb okostelefon. Namármost ugye az ember, elmegy aludni, kikapcsolja a telefont, DE ez esetben nem fog ébreszteni, hiába állítottam be.

Ez általános az okostelefonoknál vagy csak én fogtam ki?


2012. júl. 3. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen telód van?
2012. júl. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sony Ericsson Xperia X8. Valószínűleg a valaha készült leglassabb okostelefon.
2012. júl. 3. 12:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Veszel valamit és halvány fogalmad nincs róla, miként működik.

A számítógéped csinál valamit, ha ki van kapcsolva?

Mert az okostelefonok mini számítógépek. Talán így megérted. Tedd éjszakára repülő módba és ébreszteni fog.

2012. júl. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha kikapcsolod, leáll az oprendszer, persze hogy nem ébreszt.

Ne kapcsold ki, vagy ha az a cél, hogy éjszaka ne hívjanak, rakd Repülő üzemmódba (Airplane mode), minden kapcsolodást kikapcsol, és hívni nem tudnak, de ébreszt.

2012. júl. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez minden Androidos telefonnál így van. (Nem tudom esetleg más rendszereken is van-e hasonló.) A régi, zárt rendszeres Sony Ericsson mobilok pl tudtak "kikapcsolt" állapotban is ébreszteni.
2012. júl. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Meg a régebbi nokiák is tudnak meg az olcsóbb samsungok, engem pl így ébresztett fel egy kikapcsolt samsung pedig azt hittem így nem ébreszt.
2012. júl. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

épp erre akartam kilyukadni, hogy a régi telefonok kikapcsolt állapotban is ébresztettek.


Amúgy magamtól is rájöttem az in-flight módra.

2012. júl. 4. 16:08
 8/8 kisvuk29 ***** válasza:
Ez durva,hogy nem értesz hozzá,de legalább elmondták,hogy ez egy mini számítógép és lefikázod.Szerintem az X8 egy jó teló attól,hogy kikapcsolva nem ébreszt,bár már nem mai gép.Kipróbálhatnád aksi nélkül ennyi erővel.
2012. júl. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!