Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon a jobb?

Melyik telefon a jobb?

Figyelt kérdés

Sony Xperia S vagy Sony Xperia Acro S?

(tudom még ki se jött az Acro S)



2012. júl. 3. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
kinézetre mindenképpen s, de szerintem s nulláról jobb *lesz*. De nem tudom mert a sony nagyon belehuzótt és olyan sony telefonok is vannak amikről sokan nem is tudnak. Maradj az S-nél
2012. júl. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

tudom vannak amik a sony oldalán kint vannak de nem tud senki róluk...

amm az Acro S ben a víz , por állóság fogott meg és h kb ugyan azt tudja, mem. kártyát is lehet bővíteni ... meg tovább bírja az akkumulátor

de minden féle képpen várok még h meg jelnjen Magyarországon ha egyáltalán megjelenik, mert hallottam már olyat is h nem...

meg az ára érdekel majd ha T-mobile nál a dominó kártyás több lesz mint 160-170 akk felejtős

meg a pénz mikorra jön össze nekem azt még nem tudom lehet h csak ősz fele :S

2012. júl. 3. 13:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem acro s, azért mert szerintem jobban néz ki, a többi előnyét meg már felsoroltad.


De bármelyik mellett döntesz, jól jársz.

2012. júl. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Acro S. Szerintem

2012. júl. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha ár miatt választod az S-t, akkor se csüggedj, nagyon megállja a helyét, tapasztalat :)

de ha netán Acro S-re is telik, akkor egyértelmű.

ahogy elnézem inkább csak az ára fog dönteni, mindkettő jól is néz ki

2012. júl. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!