Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia s hátrányok, előnyök?

Sony xperia s hátrányok, előnyök?

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Gyenge a hardvere, és ennyi a negatívuma.


Yupiter

2012. júl. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a kétmagos 1.5gigás proci 1gb rammal nem olyan gyenge
2012. júl. 3. 15:56
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem régóta van xperia S mobilom és nagyon szeretem. Ami számomra hátrány, hogy a gyári fényképező programban nincs sorozatfelvétel funkció. Illetve az, hogy a gyári programok közül nem tudom kitörölni azt amit nem használok. De mivel nagy a memória, így nem igazán zavar, csak a menüben van ott feleslegesen.

Én telefon vásárlás előtt összeírtam, hogy mire kell, mire fogom használni a telót, így álltam neki a keresésnek.

2012. júl. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
előnyök??
2012. júl. 3. 15:57
 5/8 anonim ***** válasza:

A hátlapot használhatod jegyzettömbnek, mert radírozható. :D

Más előnye hogy erős, eléggé jól össze van rakva, és szép. (Bár ez relatív)

2012. júl. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem a számok döntenek, az Xperia S nek Snapdragon S3 procija van, ami messze alul marad egy Tagra 3 astól.


Yupiter

2012. júl. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon jó telefon nagyon jó áron.

1280 x 720 pixeles kijelző, 1,5 ghz, 1gb ram, 12,1 mp, autofókusz, 32gb memória, 120000 Forint.


Összegezve: egy nagyon jó telefont kapsz igen kedvező áron.

Ha ennél jobb telefont akarsz, akkor még 20000-et kell beleadnod, és kapsz még két magot. tehát nagyon megéri megvenni.

2012. júl. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
gyors?jó játékoat visz?
2012. júl. 4. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!