Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Roototltam a Samsung Galaxy...

Roototltam a Samsung Galaxy Minimet, rátettem a Cianogen modot, és csak bejön a Samsung írás ha bekapcsolom, utána android, aztán semmi sem történik! HOgy vehetem le a rootot?

Figyelt kérdés

2012. júl. 3. 18:44
 1/9 fairi1 ***** válasza:

Sztem nem a root-tal lesz a gond, hanem a romtelepítésen vmi nem sikerült!

Egy újabb romfrissítést próbáltál, mondjuk vissza a gyárit! ha gyárit visszateszed a root is eltűnik!

2012. júl. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha a romot frissítwm, akk minden törlődik az SD kártyáról is?
2012. júl. 4. 07:59
 3/9 fairi1 ***** válasza:
Vedd ki az SD kártyát, nem törlődik, pontosabban velem még nem történt ilyen, de ha fontosak az adatok rajta vedd ki frissítés előtt!
2012. júl. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha nem tudom bekapcsolni a telefont, hogyan tudom visszaállítani a gyárit?
2012. júl. 4. 21:01
 5/9 fairi1 ***** válasza:
Recovery vagy a Download (Bootloader) módba rakás se megy?
2012. júl. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 fairi1 ***** válasza:
2012. júl. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

gyári beáll. vissz. áll. után is ugyanilyen!

ha boltba beviszem szoftverfrissítésre akk visszaál?

2012. júl. 5. 12:30
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor történik ilyen amikor a gyári recovery-vel próbálod meg a CM-et felrakni. Azzal nem lehet, Clock Work mod kell hozzá.

Menj be recovery-be, csinálj egy factory resetet, és egy wipe cache-t. Utána vágd download módba a telefont, csatlakoztasd USB-n a géphez, és ODIN-nal rakj rá egy gyári romot.

2012. júl. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, ingyenesen frissítették a szoftvert boltban, és attól elment a mod.
2012. júl. 8. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!