Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone vagy Blackberry? Miért?

IPhone vagy Blackberry? Miért?

Figyelt kérdés

Lassan új telefont akarok venni, és eközött a két fajta között gondolkozok.. a szívem inkább a blackberry felé húz, de akiket megkérdeztem, 50% ajánlotta, a másik 50 nem ... Szóval tapasztalatok, és akár közvetlenül is lehet ajánlani, például Blackberry 9500, Blackberry 9800 Torch ..

Előre is köszi:)


2012. júl. 3. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
BB uzletembereknek valo ...amugy emg be fog csődölni ...szval iPhone jobb választás lenne (nekem is az van :) )
2012. júl. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Blackberry biznisztelefon, nem átlagfelhasználóknak készült és havi kb 2000-et le kell perkálnod, hogy ténylegesen használd minden funkcióját (amit voltaképpen már az összes WP-s, Androidos és iOS-es tud) e nélkül gyakorlatilag egy sima qwerty-s butafon.

A gyártó RIM pedig súlyos problémákkal küzd, nagyon bizonytalan a jövője, lehet, hogy pár éven belül már RIP lesz. "If you know what I mean"


Melyik iPhone lenne amúgy? Nem mindegy az se.

2012. júl. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Üzletembereknek is ugyanúgy jó az iPhone, csak a fizikai billentyűzet az előnye a BB-nek.
2012. júl. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Rensisnek:

Különösképpen nem nézelődtem főleg Iphone területen, szóval ezért is írtam ki a kérdést, hogy ha tényleg okosabb választás az iphone, akkor melyik típus a legjobb.

És I know what you mean:)


Másik két kommentelőnek köszönöm.

2012. júl. 3. 20:54
 5/12 anonim ***** válasza:
iPhone 4S a legujabb típus ... de a 4 meg a 3GS is elmegy ,de a 3G nem ajánlom.
2012. júl. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hogyha a blackberry fele húz a szíved, akkor vegyél inkább HTC ChaCha-t

Annyival jobb: -

hogy androidos, a blackberry-re pár év múlva nem jönnek ki újabb alkalmazások, az androidra "csak most kezdődik", de már most 600 000 alkalmazás van rá

-QWERTY billentyűzet teljes, ezen kívül meg érintőképernyős is, 2,6 col szerintem ideális a qwerty-s telefonnak

- kamerája is tűrhető, procija is jó a maga kategóriájába, stb.

Iphoneról csak annyit, 4 vagy 4s-et éri meg venni.

2012. júl. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. előzőnek meg a kifejtést.:)
2012. júl. 3. 21:47
 8/12 anonim ***** válasza:

iPhoneban nem nagyon van mit nézelődni, minden évben kijön egy. Jelenleg a 4S a legújabb, sokat kérnek érte, de amúgy jó készülék, csak számold bele, hogy az árban kb 40 ezer forint a márkanév. Bajod garantáltan nem lesz vele. Amíg nem ejted le.

4 se rossz, de sokkal nem olcsóbb a 4S-nél, úgyhogy szerintem ha már sokat akarsz költeni iPhonera, akkor már inkább a 4S.

Véleményem szerint 4 alatt nem érdemes már iPhonet venni, csak kimondott fanboyoknak, akiknek mindegy milyen a készülékük, csak alma legyen rajta. 3GS árán már olyan Androidos telefont kapsz, ami keresztbe-hosszába szétalázza.

2012. júl. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Az iphone egy médialejátszó amivel lehet telefonálni is. A Blackberry egy telefon amivel lehet különféle médiafunkciókat is használni. Melyik ami fontosabb neked?


Az iPhone sikere nem véletlen. Többen és többféleképpen veszik hasznát mint egy blackberrynek. De azért ha telefonról van szó (és mondjuk médiára ott van egy tablet) akkor a BB egy jó választás. Valami ilyesmi volt a Playbook mögött meghúzódó eredeti szándék is. Ez nem egy olyan tablet lett volna mint a többiek, sokkal inkább a telefon "kiterjesztése". Csak elcseszték az egész bevezetését és az embereket is elfelejtették tájékoztatni erről.


A Blackberryk között a Boldok azok amiket megéri vásárolni. A Torch nem rossz minőségre de nem a Blackberry világa még ez a full érintő kijelzős dolog. Használható de ebben az esetben egy bármilyen másik érintős telefonnal többre mész. A Curve pedig egy elég gyenge eresztése a cégnek. Nem is értem mi lenne a szerepe szerencsétlennek.


Mire szeretnéd használni a telefonod?

2012. júl. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyobb részben szerintem médiafunkciókat használok, de azért mint telefont sem hanyagolom el, mert "médiafunkció"nak megfelelő tárgy az mp3 lejátszó és a fényképezőgép külön is. De a kérdésre a válasz a média inkább.
2012. júl. 6. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!