Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vissza lehet-e állítani 2.3-ra?

Vissza lehet-e állítani 2.3-ra?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy Xperia Ray-em van és én hülye felfrissítettem 4.0-ra és hogy lehet visszaállítani 2.3-ra mert nekem a 4.0-s akadozik és nem tetszik.

2012. júl. 4. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Flashtool: [link]


Nem veszik el a gari.

2012. júl. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ez biztos ? Mert tegnap vettem a készüléket !!!!
2012. júl. 4. 13:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem! Ez hivatalos gyári szoftver. Mindent úgy csinálj ahogy levan írva.
2012. júl. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jah és ezt tedd majd fel: ST18i_4.0.2.A.0.58_HK_World Generic
2012. júl. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sok felhasználót nem értek. Én pl. alig várom a frissítést, mások meg mindig vissza akarnak állni. Nagyon sok helyen írják, frissítés után nem volna szabad akadoznia egy rendszernek. Érdemes letisztítani frissítésután és nem lenne szabad lassulást tapasztalni
2012. júl. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mit nem értesz azon, hogy az újabb dolgok, nem feltétlenül jobbak?

Szerintem sem kellene lassulást tapasztalni, mégis van. Plusz jó pár eddig "csont nélkül futó" program fut váratlan leállásba! Mindenki tapasztal számos programmal inkompatibilitást, s ezt számomra teljesen érthetetlen módon zsibbadtan kezelik, "hogy biztos még nem kompatibilis" s ezzel le van zárva. Kérdem én, hogy én vagyok az egyetlen akit dühít az, hogy erről nem zengtek ódákat, mint pl. akkor ha egy új windows megjelenik?

S abszolúte körültekintő voltam, de hiába bújtam a netet hetekig, mielőtt frissítettem, sehol sem lehetett olvasni arról, hogy még vannak "kisebb" gondok.

Nem hinném, hogy az "egyelőre még elb.szott oprendszer" fogalma teljesen ismeretlen lenne a világ számára, számos példa volt már erre, miért kellene feltétel nélkül kiválónak lennie az ICS-nek?

Visszatenni a 2.3-mat nem tudom, mert nekem ez művelet túl bonyolult.

2012. júl. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!