Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy sony ericsson xperia...

Petko333 kérdése:

Van egy sony ericsson xperia mini pro mobiltelefonom és a töltő kábel nem valami jó. Mi baja lehet? (többi lent)

Figyelt kérdés

Na szoval van egy sony ericsson green heart töltő kábelem és oda adtam az egyik haveromnak akinek samsung galaxy mini-je van elégé rándgataa micro usb-t ami a mobilba megy bele azota amikor a mobilomba bedugom nagyon mozog pedig régebben ha bedugtam minden rendbe volt vele stabilan kapcsolodott a mobilba.Az a bajom vele hogy amikor a géphez akarom csatlekoztatni akkor nem érzékeli a gépet.de amikor az usb bedugom a töltő fejbe és ugy töltőm akkor minden rendbe van vele.tölt rendesen.Jah és ezt még hozzá kell tennem hogy amikor a gépehez csatlakoztatomakkor nemhogy nem érzékeli a gépet hanem nem is tölt (nem villan fel a töltősi kis jelzöfény.)


Mi lehet a baja a töltő kábelnek?


Tett -e valami bajt a mobillal amikor igy töltőtem,probáltam csatlakozni a géphez?


Mit tegyek vegyek új kábelt vagy mi ?



2012. júl. 4. 12:51
 1/4 A kérdező kommentje:

kérlek válaszoljatok rá elöre is kösz :DD

(tudom hogy hosszu de plz válaszoljatok nagyon fontos)

2012. júl. 4. 12:56
 2/4 anonim ***** válasza:
haverod elcseszte a kábelt. vegyél újat és tanulj meg írni ;)
2012. júl. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
"Tett -e valami bajt a mobillal amikor igy töltőtem,probáltam csatlakozni a géphez?" plz erre is válaszoljatok!
2012. júl. 7. 11:21
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Nekem is ugyanez a problémám. Hogy oldottad meg? Vettél új USB kábelt és jó volt?

2016. máj. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!