Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Optimus 3D-t vagy Samsung...

LG Optimus 3D-t vagy Samsung Galaxy S2-t vegyek? Indoklással légyszi a válszokat :D

Figyelt kérdés

2012. júl. 4. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
38%

[link]

A samsungot vedd a linkből is látszik miért.

Az LG-nél sokan panaszkodtak h nagyon sz@r a rendszer =szaggat és lassú + a 3D az meg paraszt vakítás

2012. júl. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
S2
2012. júl. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Galaxy S2.
2012. júl. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kettő közül S2, de inkább Xperia S
2012. júl. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én nem szeretném neked megmondani hogy melyiket vedd. Nekem 3D-van. A rendszerrel tény hogy hibák voltak, de szerencsére ezeket mára már kinőtte. Sajnos képeket nem csinál olyan szépeket,de 1080p-ben szebb videót vesz fel. Talán az egyedüli hátránya az S2-höz képest hogy 1GB ram van benne, de erre meg ott van hogy veszel egy 3D maxx-ot amibe szintén 1Gb-van. És aki azt írta le hogy parasztvakítás arról meg csak annyit tudok mondani hogy csak tesztek olvasásából beszél és nem tapasztalatból. Én nem szoktam mindig használni a 3D funkciót, de néha azért jól esik elővenni, és mindig megmosolyogtat. A 3D forumban jó páran eladták az elején ezért is rossz a hírneve. Nemsokára itt az ICS-is. Igaz nekem portolt van már rajta, és ez még gyorsabbá teszi a kezelőfelületet,mivel a GB-nél volt egy két helyen lag. Nekem a hétköznapokban teljes mértékig megfelel, és ha már egyszer lecserélésre kerül, akkor is mindig hiányolni fogom a 3D-t mert nekem ez a dolog az amitől többnek érzem ezt a telefont a többinél. Minden dolog elfut rajta gond nélkül, és az aksitól se kell félni. Ha csak telefonálok, akkor akár 4 napig is elfut. És akárki akármit mond, a 3D nem parasztvakítás, mert a kis kijelzőjén is jól átjön az élmény, de 3D TV-re kötve brutál jó. De végszóként annyit tudok mondani, hogy először is néz meg egyet, vedd kézbe próbáld ki, mert sajnos néhány embernél nem jó a 3D egészségéből fakadóan, hiszen nincs térlátása. Nekem nagy kezem van, én fogtam S2 is és nekem az kényelmetlen volt fogni, míg a 3D belesimul a tenyerembe. Ja és annyit hogy nem lakozott műanyagról van szó, hanem valami iszonyat jó tipusból ami miatt nem csúszkál az ember kezéből. Én nap mint nap zsebben hordom, de csak egy karc lett rajta 1 év alatt, az is a néhány leesésből keletkezett.
2012. nov. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!