Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Internetes átvitelnél próbálok...

Gyuri69 kérdése:

Internetes átvitelnél próbálok letöleni a marketről és eddig ment is de tegnap óta megakad annál a résznél hogy várakozás a hálozatra. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
HTC Wildfire S-en

2012. júl. 4. 15:51
 1/2 anonim válasza:
Ugyan ez a probléma, ugyan ezen a típusú készüléken... Akk vagy a google playel van a baj... vagy fogalmam sincs :/ Ja és nálam is tegnap jelentkezett a probléma...
2012. júl. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem Galaxy Gio készülékem van és pont most jött elő nekem is mert töltök le egy böngészőt és megnyomtam hosszana kikapcsoló gombot, de úgy hogy csak annyit adjon be hogy kikapcsolás vagy repülő üzemmód stb és ottvan hogy Adathálózat üzemmód..lehet nektek az kikapcsolt próbáljtok meg bekapcsolni :) remélem segítettem :)
2012. júl. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!