Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik még ember, aki nem...

Létezik még ember, aki nem érintőkijelzős telefont szeretne használni?

Figyelt kérdés
Egy ideje árulom neten a két Nokia 6300-ámat, de még csak érdeklődő sincs. Évente 1-2 alkalommal cseréltem a telefonomat korábban, és pár nap alatt mindig sikerült értékesíteni a régit. Most azonban pang a Vatera... Igaz, hogy én is éppen Androidos telefont készülök vásárolni...
2012. júl. 4. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Max az idősebbek, de ők meg nem vateráznak :)
2012. júl. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Van még ilyen...

Mennyiért kinálod?

Hardverapron próbáltad hirdetni?

2012. júl. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van még olyan csak kevés, mivel most ez a divat meg minden,meghát a nokia 6300 már nem egy mai telefon.
2012. júl. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát tényleg nem mai, de nagyon megbízható. vannak azért sokan, akik a gombos telókat preferálják, főként üzletemberek, akiknek több van, és biztos van egy iPhone-juk vagy BlackBerry-jük, amin a levelezésüket is intézik, meg hasonló, de emellett mindig van 1 vagy 2 gombos telefonjuk is, hogy biztos mindig elérhetőek legyenek. Amint mondták, hardveraprón próbáld eladni, ott szerintem fogsz találni rá vevőt.
2012. júl. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 6303-at keresek, az egy eltalált teló, a betűk nem aprók, pont méretesek, könnyű kezelni. A 6300 is jó, de nagyító kell hozzá. Nekem van egy androidos, de mindég tartok mellette egy hagyományost, jobban szeretek velük telefonálni. Sokan vannak még ilyenek, de hidd el, már nem a 6300-at keresik. Talán a 6303-at inkább, mint én is. :-)
2012. júl. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek! Hardveraprot megnézem majd, ott még nem próbálkoztam! 7-9 ezerért árulom a készülékeket egyébként, de úgy tűnik akkor, hogy ha számít az idő, és nem akarom az örökkévalóságig fizetni a listázási díjat, akkor lejjebb kell vinnem az árukat.:( Pedig nagyon jó kis telók voltak ezek anno, a maguk idejében...

Utolsónak igaza van: tényleg nagyon aprók a karakterek, ez engem is zavart néha használat közben!

Minden jót, és még egyszer köszi!

2012. júl. 5. 16:07
 7/8 anonim ***** válasza:
hardverapron nincs költség (egyéni felhasználok számára)
2012. júl. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bajer válasza:
Én. Strapabíróbbnak tartom a nyomógombosakat.
2014. máj. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!