Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak ha az érintő...

Mit csináljak ha az érintő képernyős telefonom vízbe esett hogy szárítsam ki?!

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Akksi,SIM-kárty és memóriakártya ki és szárítsd 4-5 napig de lehet 1 hétig is kéne. Bekapcsolni megse próbáld!!
2012. júl. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vedd ki az aksiját,sim kártyát,memokarit és hagyd úgy jó egy hétig!nekem 2 hétig száradt mire működött az érintője!addig ne is próbáld meg bekapcsolni,mert akár zárlatot is kaphat némely kütyü benne és még javitani se javítják így,mert lehet,hogy jó lesz,de lehet,hogy nem!én bevittem szervízbe,de hozzá se nyúltak!vártam még egy hetet és jó lett!kb. 3 hónapja ennek és azóta működik!
2012. júl. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel,1 hétig minimum kellene
2012. júl. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó esély van rá hogy ha erős fényű lámpa alá teszem előbbmegszárad??
2012. júl. 4. 22:11
 5/7 anonim ***** válasza:
inkább olyan helyre tedd,ahol van egy kis szellő,jah és nehogy hajszárítózd vagy ilyesmi,mert azzal csak még jobban beljebb kerülne a víz!
2012. júl. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A hajszárítóval beljebb kerül a víz? :D Nem ám az, hogy a hajszárító a teló szempontjából a megengedett maximális üzemi hőmérséklet feletti levegőt fújja bele...beljebb megy a víz.Ez jó volt. :D


Egy recept van rá: szobahőmérsékleten, vagy jól szellőző helyen(ablakban) sokáig szárítani, ahogy azt elmondták.

De ez sem mindig működik.Függ a beázás mértékétől, attól, hogy utána azonnal kikapcsoltad-e vagy sem, stb.

50-50 az esély rá: Vagy megjavul, vagy nem.

A szerviz meg erősen flejtős, mert a garancia nem vonatkozik a beázásra.

2012. júl. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91621es:igen,beljebb kerül a víz,mivel a hajszárító nagy fúvása miatt beljebb fújja,persze az is igaz,amit te mondtál...ki lehet nevetni,de nekem ezt olyan mondta,aki telefonok szerelésével foglalkozik!
2012. júl. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!