Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen felsőbb kategóriás...

Milyen felsőbb kategóriás androidos telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Lecserélni készülöm a régi telefonomat és beruháznék egy újra. A HTC-k között nézelődtem, méghozzá a HTC Sensation XE-t szemeltem ki. Persze szeretnék korszerű telefont, de egyelőre nem kell 4 magos. És 4,3'-nál sem szeretnék nagyobbat, az már túl ormótlan. Meg persze jó lenne, ha olyan 2 napot bírna az akksija. :)
2012. júl. 4. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Sony Xperia S szerintem ezekkel a feltételekkel best buy
2012. júl. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Amit az előző mondott, vagy ha ragaszkodsz a HTC-hez (megértem), akkor HTC One S.

Pont 4.3", nem 4 magos (csak 2, de olyan erős, mint a 4 magos Tegra 3 vagy Exynos), stb.

Olcsóbba a Sensation XE sem rossz vétel.

Olyat viszont nem találsz, ami 2 napot bír.

2012. júl. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Xperia S.

Az a legjobb választás.

2012. júl. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. HTC One S-nél olvastam, hogy nagyon pöpec telefon, csak a kijelzőjét rontották el. Nem tudom, erről kinek mi a véleménye. :)
2012. júl. 5. 11:34
 5/9 anonim ***** válasza:

Xperia S

Best-Buy telefon, és épp megfelel az elvárásaidnak

Vagy esetleg Xperia P

2012. júl. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem rontották el, hanem AMOLED-es a kijelző.
2012. júl. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Pontosabban pentile matrix-os AMOLED-es, ami tényleg feketepont.

Nem csúnya, de a HOX IPS-éhez képest elég gyenge eresztés.

Amúgy főleg addig fikázták a pentile matrix-os kijelzőt, amíg kiderült, hogy az SGS3-ban is az lesz, érdekes módon azóta már senki sem emlegeti.

Nézd meg élőben, nem ronda, csak ha valaki nagyon otthon van az ilyen témában az rögtön észreveszi a különbséget.

2012. júl. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem 5 centiről nézed a készüléket, akkor nem olyan feltűnő. Amúgy Xperia S vagy HTC One S
2012. júl. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Okés, köszi a válaszokat! :)
2012. júl. 6. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!